Отель Горганы / Яблуница

от
797
грн./сутки
Центр бронирования:
Адрес отели:
с. Яблуница,
Подробней →

Отзывы (31)

Общая оценка отеля:
Горганы
3,4
 
Рекомендован для отдыха:
вместе с друзьями (6 отзывов)
семье с детьми младше 3-х лет (1 отзыв)
зрелой паре (1 отзыв)
семье (3 отзыва)
одинокому путешественнику (1 отзыв)
группе коллег (2 отзыва)
семье с детьми старше 3-х лет (2 отзыва)
молодой паре (2 отзыва)


 - Номер (3,4)
 - Инфраструктура (3,8)
 - Чистота (3,6)
 - Сервис (2,5)
 - Питание (2,7)

 

Сервіс вражає своїм АНТИєвропейським хамством

  3,8
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Питание
 

Гори, природа, деревяні котеджі, Буковель поруч - не місце, а казка. З цих причин приїхала відпочивати у Горгани вдруге і... напевно в останнє.

 

Таке враження, що готель, маючи достатню кількість відвідувачів (результат роботи попередніх працівників), вирішив зменшити попит і поставив адміністратором жінку, яка усім хамить без розбору!!!! А може це співвласник чи родич власника, який вважає що йому все дозволено?! При мені вагітна дівчина просила дати у холодну кімнату хоча б обігрівач, скаржилась на непрацюючий телефон у номері і що треба по декілька раз ходити нагадувати - адміністратор відповіла, що це не в її компетенції, все працює і щоб дівчина не вигадувала (((= У мене також був не прогрітий номер, лише через сутки можна було перебувати там без курточки. Номер ніхто не прибирав 3 дні. Загалом зустріли та провели не привітно як гостю готелю, а як людину, яка щось винна і адміністратору і готелю. Читаючи інші відгуки на сайті та відповіді на них, розумію, що хамський сервіс готелю перенісся і в онлайн. Закралась думка: а чи не той самий адміністратор відповідає на вігуки? Почерк той же. Напад - найкращий захист, того у відповідь на зауваження вживають фразу: "але з Вашого боку було також багато неправдивих нарікань і некоректне поводження з персоналом готелю", до кінця не розібравшись якому саме гостю відповідають і що ж саме там було некоректно. Цікаво навіть, а що припишуть мені?! Не сприйняття критики і хамство - дорога у забуття. У Європі до таких готелів не повертаються, а я хочу жити по-європейськи.

 
 
Олена Думбрава, Декабрь 2015, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 21.12.2015 15:42 на сайте www.nezabarom.ua
 

Адміністрація хамить

  1,2
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

При заїзді в номері було 12 градусів,помитись неможливо, вода літня. За обігрівачем ходила 4 рази на адміністрацію, так як телефон в номері не працював. Адміністрація хамить, у них типу форс мажор. Ніякої знижки не зробили, жодного вибачення не було. В номері одне мило і один великий рушник. Тобто, одним рушником витирайте голову, руки, ноги, лице. Відчуваєш себе обманутим, за такі гроші і такий сервіс.

 
 
Олена, Декабрь 2015, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 15.12.2015 12:42
 

Заклад Грубіянів

  5
не рекомендовано для отдыха
 
 - Инфраструктура
 

Величезне непримне враження склав сам персонал. В особливості адміністратора готелю Іванни.Якщо ви бажаєте свіжого,морозного відпочинку у власному номері... Цей заклад саме для Вас, якщо ви бажаєте неприймати душ, через холодну воду з їржею, аобо просто вирішили захворітию Це також саме той заклад.Можливо Вам подобається для зв*яку з рецепцією кожного разу спускатись з 5 або іншого поверху вниз.( телефон несправний) Також гайда в Горгани.
Їжа, тільки для гурманів... Початківець - кухар Вас порадує стравою " И так сойдет".
Якщо Ви на хвилинку захотіли тепла в номері у вигляді (масляного радіатору)Вам знадобиться разів з 7 його просити. І взагалі - холодно в номерах, несмачна їжа, персонал грубіянів.По словам самої Іванни: " цЕ не від нас залежить що в номерах холодно." То Ваша справа приходьте з Вашими дровами на відпочинокб або радіатором,в країнбому випадку в горах є дрова..

 
 
Циганка1, Декабрь 2015, Группа коллег
 
Отзыв оставлен: 14.12.2015 09:23 на сайте www.nezabarom.ua
 

Враження щодо відпочинку в готелі позитивні

  4,3
рекомендую для отдыха: вместе с друзьями, семье, молодой паре
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 

Приємні ціни на номери,в номері чисто,дуже порадував басейн з краєвидом на гори,поряд з ним є бар,де можна випити мохіто чи лимонад,плюс готель знаходиться далі від дороги та шуму

 

Величезний мінус-це колиба!Раджу адміністраціі та керівництву готелю переглянути концепцію роботи даного закладу.Іжу подали не свіжу,офіціанти не надто привітні,складалось враження що вони з "бодуна",і не розуміли,що ці всі відвідувачі від них хочуть))Щоб смачно поісти довелось іхати за декілька кілометрів від готелю.Голодним відпочиваючим готелю раджу заклад "Батьківський поріг":-) :-) :-)

 
 
Настя, Август 2015, Молодая пара
 
Отзыв оставлен: 17.08.2015 22:31
 

Готель шикарний! А які краєвиди!! Відпочивали з друзями!!!

  5
рекомендую для отдыха: вместе с друзьями
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Територія готелю, харчування в колибі, номер в якому проживали. Чудова інфраструктура, до Буковелю 8 км.

 

Басейн , який ще не відкрили, а ми очікували вже поплавати. Кажуть в липні відкриття тож побачимо, коли в вересні побуваємо там.

 
 
Віталій, Июнь 2015, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 20.06.2015 20:19
 

Таких жахливих умов проживання не бачили ніде! Відпочивали в новорічний період.

  1
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Таких жахливих умов проживання не бачили ніде!Заплатили не малі кошти, а отримати зіпсований настрій в новорічний період.
1.В корпусі де розташовані стандартні номери, на 1 поверсі кухня, а сама колиба через двір, повна відсутність системи вентиляції і цей весь запах кухні смердить в цілому корпусі та номерах.
2. Меблі в готелі старі, книга відгуків, яка наявна на рецепції з 1992 року. в номері є розцінка наявних в ньому предметів, як склалосся не дарма.. душова кабіна - це повна антисанітарія: брудна, стара з чужим волоссям. за шо не візьмись все відвалюється. кран з водою ледь відкривається, а потім не закривається,а в результаті ще й відвалився, за шо нас не випускали з території готелю обмежуючи наші конституційні права Право на свободу пересування має первинне закріплення у ст. 33 Конституції України, ст. 13 Загальної декларації прав людини, ст. 2 Протоколу N 4 Конвенції про захист прав і основних свобод людини, ст. 12 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.
Право на свободу пересування означає можливість фізичної особи:
вільно пересуватись по території України (після 14 років) у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Безпідставно вимагаючи від нас 500 грн., за нібито поламаний нами кран!!!
3. Так як в номері смердить, ми часто вікривали вікно, не дивлячись, що за вікном -21. Просили додаткове одіяло, на що нам відповідь: Для вашого номеру, не передбачається додаткове одіяло.
4. Присутність на рецепції адміністраторів,які абсолютно не знають правил поведження з клієнтами, абсолютно не ефективна, толку з них *як з бика, молока*.Вони нічого не знають, нічого не вирішують!
6. брудні матраци, ліжка, пошарпані тумбочки.
5. сніданки входять по дням.. сьогодні так, а завтра самі собі оплатіть.
7. На новий рік замовили в їхньому ресторані місця для нас 2 заплатили 1800 гривень, і залишились голодними.. окрім того, що було на столі з самогопочатку, це риба фаршерована ( а ми бачили як її мертву з акваріума виймали й несли на кухню, ми її не ризикували їсти) приносили тільки хліб і фрукти.
8. WIFI НЕ має!!!!
9. Їжа яка є в меню *Колиба*, як я вже зауважувала, виготовляється в жилому корпусі, до колиби офіціанти її несуть через не малий шлях і це вже АНТИсанітарія, це купа мікробів..
Якщо ви не бажаєте отруїтись, заразитись хворбами та мікробами чи відремонтувати,за свої кошти, не свій готель то не їдьте в готель Горгани. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей готель нікому!!!!!

 
 
Ліліана, Январь 2015, Семья
 
Отзыв оставлен: 15.01.2015 15:31
 

цены калыбы , киев отдыхает

  2,8
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 

Место расположения, номер неплохой (на тройку не дотягивает),
территория, респшин в норме. Недалеко подъемник.

 

Цены в калыбе фантастика, форель карпатская озерная 60 грн 100гр.(в Киеве намного дешевле)
Книга жалоб не зарегестрирована в налоговой.
В целом цены на все блюда выше чем в окружающих ресторанах на 25-100%.
Разочарован полностью.
Рs.Отель горганы научитесь зарабатыват деньги красиво,клиент должен раставаться с деньгами с удовольствием.
Разочарован полностью.

 
 
Роман , Январь 2015, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 13.01.2015 22:45
 

Отель нормуль, но сервис - это каменный век

  2,5
не рекомендовано для отдыха
 
 - Номер
 - Питание
 

Номер выглядит нормально, неплохая еда в калыбе. Ребята официанты тоже очень неплохо работают. Вид из окна был хорош( четвертый этаж с окнами выходящими на елки)

 

1) заехали в отель с маленькой дочкой и попросили одеяло для нее - сказали, что все номера заняты и одеял никаких нет) 2) при въезде дают карточку с 10 % скидкой на еду в колыбе. К ней, непонятно для чего прилагаются талоны написанные от руки на получение 10% скидки в этой же колыбе. Один талон на каждое число. И если вы забыли взять его собой но у вас есть карточка, то хрен вам а не скидка! Без талонов не положено, все время слышал я.( в чем заключается суть карточки, так мне никто и не смог объяснить) 3) с завтраками также история. 4) отель находиться на очень высоком подъеме( я не селен в градусах, но по Киевским меркам это круче, чем улица шелковичная) в один из дней, наконец то пошел снег и температура опустилась до минус 7, дорога замерза и превратилась в ледяную гору. Возвращаясь назад , подняться смогли только те машины, у которых шипованая резина. Моя жена с дочкой на руках топала 2 км по льду в гору и на вопрос на рецепции, какого вы не посыпаете дорогу, я получил отличный ответ( ой, это так неожиданно для нас! Для горнолыжного курорта в Карпатах оказывается неожиданно, что может выпасать снег и температура опустится ниже нуля в январе месяца) так они и не нашли машину, которая посыпает дороги( дорого им видимо) и взяли пьяного мужика с тележкой, который с горем пополам что то насыпал. 5) малая сильно заболела, звоню на рецепцию в районе 10 вечера и спрашиваю, есть ли в Буковеле аптека, которая работает в это время. Говорит, да, но она до пол пятого вечера( у ребенка температура 39,4, думаю, надо ехать в любом случае, потому что не жаропонижающего, ни чего подобного ни у нас, ни в отеле нет. Приезжаю в Буковель, а там первая же аптека оказывается круглосуточной. Вот спрашивается зачем говорить о том, о чем и близко ничего не знаешь. Из за болезни малой, решили уехать на полтора суток раньше, чем был запланирован и оплачен отдых. Выезжаем и номера. Когда въезжали у девочек на рецепции не нашлось сдачи и мы при выезде должны были отдать им 40 гривен. Номер за полтора суток стоил примерно 1500. Так что бы вы понимали, они потребовали что бы мы заплатили эти 40 гривен иначе никак!) В общем рецепция и управление гостиницы - уровня 1986 года стран третьего мира( а по ценам, так вроде в Италии отдохнул) хорошо подумайте - нужен ни вам такой отдых

 
 
Денис, Январь 2014, Семья с детьми младше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 15.01.2014 09:46 на сайте www.nezabarom.ua
 
Отельер
Шановний Денис Сергійович!

Насамперед вдячні Вам за Ваш відгук.
Негативні відгуки –дають нам можливість зробити глибокий аналіз ситуації і прийняти міри про покращення і вирішення проблем, які Ви озвучили.
Хочемо надати певні коментарі стосовно Вашого відгуку.
1) Ви проживали в номері 6.42 - двомісний номер \"Комфорт\" ( 2 дор. +1дит. до 5років безкоштовно без претензій на послуги - сніданок не входить у вартість проживання і додаткова постіль не надається). Одіяло адміністратори донесли у номер безкоштовно – хоча ця послуга надається за додаткову плату.
2) карточку на знижку на харчування 10% надаємо + талони на знижку 10% (бармени прикріпляють до чека для звітності). Дана процедура проводиться з метою контроля і відсутності помилок у персоналу у звязку з постійним заїздом нових клієнтів - в нашу колибу приїжджають гості (які не проживають в готелю) на сніданок-обід-вечерю.
3) талони на сніданки надаємо кожному гостю при заїзді на всі дні з датами, кожного дня клієнти повинні віддавати їх офіціантам на колибі -правило готелю і така ж історія як і з карточкою на знижку.
4) Підйом на який не могли піднятись обслуговує Яблуницька Сільська Рада, це є сільська дорога.
Нажаль обслуговування доріг в Україні бажає кращого - як в Карпатах так і в Києві.
Ми відреагували на зміну погоди і прийняли міри.
На наступний день наш працівник підсипав дорогу.
Довжина підйому до готелю складає приблизно 300м. (не розуміємо звідки Ваша дружина йшла 2 км.).
5) Готель не має права давати лікарства.
На питання про аптеку надали Вам наступну відповідь; що в Яблуниці аптечний пункт працює до 16.30, а на Буковелі є цілодобова аптека.
6) При заїзді Ви як наші гості не доплатили 40 грн., Ви сказали, що на наступний день донесете, але не оплатили.
При виїзді адміністратор готелю попросила Вас доплатити 40 грн. За достроковий виїзд клієнтів кошти ми не повертаємо - правило готелю з якими Ви ознайомлювались при бронюванні чи поселенні.
( а по ценам, так вроде в Италии отдохнул) - Ви проживали в період з 10.01-14.01.14 (4 доби) виїхали на добу раніше. Оплатили за період з 10.01-15.01.14 - 5 діб (3084грн. ) а це 617 грн. за добу + сніданки за двох дорослих .
Цінову політику готеля на період Вашого проживання Ви маєте можливість переглянути у нас на сайті - тарифи на зиму 2013-2014 року.
Щиро Вам вдячні за те, що вибрали наш готель.\nЗапрошуємо і чекаємо Вас знову відвідати наш готельний комплекс.
З повагою, менеджер готельного комплексу \"Горгани\".
с.Яблуниця, Івано-Франківська обл.
 
 

Хочу передать свои хорошие впечатления руководителям компаний и людей, ответственных за проведение корпоративных мероприятий, семинаров, встреч дистрибьюторов и т.д.

  5
рекомендую для отдыха: группе коллег
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Проводили корпоратив 13-15 декабря 2013г привезли, 63 человека, расселили всех в 2-х местных номерах, тепло, уютно с родниковой водой в душе, номера убирали каждый день. Завтраки нам сделали «шведский стол», отличный и разнообразный. Первый ужин был очень сытный: каждому «глечик» с мясом, дерунами и фасоль с белыми грибами, салат с капусты, помидор, огурцов, сельдь с луком за очень хорошую цену, персонал нарезал все нарезки, пожарили наш шашлык, накрыли столы всем необходимым; быстро и приветливо. Хозяйка отеля была с нами, все помогала и переживала вместе со нами, чтоб все было на высшем уровне. Сделали бутерброды каждому (2 шт.) на 2-й день на обед в автобусе, т.к. мы целый день катались на «Буковели» . На гала-ужин в диско-Колыбе накрыли стол с разнообразными карпатскими блюдами, все очень вкусно и много.( и тоже за разумные деньги).Для проведения гала-ужина хозяйка посоветовала великолепную ведущую Надю и коллектив «Мажор» из Ивана-Франковска 9 чел, Все одеты в аутентичном стиле, с народными инструментами. Работали отлично с нами с 19.00 пока мы отдыхали. В отеле «Горганы» отличный конференц- зал на 200 чел, большая территория с прекрасным видом на горы, прокатом лыж, сауной, т.д. и самое главное с профессиональными руководителями и приветливым коллективом.

 
 
Алена, Декабрь 2013, Группа коллег
 
Отзыв оставлен: 27.12.2013 00:52
 
Отельер
Уважаемый Гость Алена!
Спасибо Вам за приятные слова!
Мы искренне благодарим Вас за позитивный отзыв!
Спасибо за то, что нашли время написать столько замечательных слов о нашем отеле!
Мы рады, что Вам понравилось проживание в нашем отеле, расположение, номер и завтраки. Служба приёма и размещения в нашем отеле всегда старалась показать высокий уровень обслуживания.
Желаем Вам всего наилучшего, ждём Вас снова!
С уважением, администрация.
 
 

Мне понравилось

  4,6
рекомендую для отдыха: вместе с друзьями
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Отдыхали с друзьями, кухня вкусная, номера в коттедже супер. Недалеко от Буковеля 15-20 мин.Обязательно приеду туда зимой

 
 
Виктор, Октябрь 2013, Вместе с друзьями
 
Отзыв оставлен: 20.11.2013 16:46 на сайте www.nezabarom.ua
 
Отель Горганы 3,4 из 5 на основе 31 отзывов туристов

Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением bookit.ua.

 
Предыдущая 2 страница из 4 Следующая
Парламент
от 575
грн./сутки
Яблуница, участок «Горишкив»,
Скилендхаус (Skilandhouse)
от 713
грн./сутки
скидка 5%
на проживание
Яблуница, ул. Горишкив, 342,А,
Отзывы 4,5 из 5
Радость (Радість)
от 832
грн./сутки
Яблуница, Уч. Горишков, 350А,
Яремче
от 560
грн./сутки
Яремче (Яремча), ул. Петраша, 6
Отзывы 4,8 из 5

Веб камера